Jak wybrać dildo na miarę swoich potrzeb?

Jak wybrać dildo na miarę swoich potrzeb?

Dildo to gadżet erotyczny, który jest dostępny w różnych wariantach. Przy zakupie tego typu akcesoriów warto kierować się tym, do czego mają nam służyć. W naszym artykule podpowiadamy, jak wybrać dildo na miarę swoich potrzeb. Zwracamy również uwagę na drobne niuanse, które mogą okazać się istotne podczas erotycznych igraszek.

Spis treści:

  1. Czym różni się dildo od wibratora?
  2. Do czego będziesz używać dilda?
  3. Dilda do stymulacji punktu G
  4. Jak wybrać dildo na miarę swoich potrzeb? Dilda realistyczne
  5. Dilda do uprzęży
  6. Dilda analne
  7. Dilda dla par

Czym różni się dildo od wibratora?

To pytanie zadaje sobie wiele osób. Mogłoby się wydawać, że dildo na tle wibratora wypada dosyć blado. Ten drugi gadżet erotyczny dzięki wibracjom zapewnia nam więcej zróżnicowanych doznań. Można go stosować do pieszczenia pochwy, łechtaczki oraz sutków. Natomiast dildo to sztuczny penis, który wkładamy w wybrany otwór –  pochwę lub odbyt, aby dostarczyć sobie lub partnerowi mnóstwo przyjemności. Dla jednych wibrator okaże się lepszym rozwiązaniem, np. wiele kobiet nie osiąga orgazmu waginalnego, lecz orgazm łechtaczkowy. W ich przypadku  przykładanie wibratora do clitoris przyniesie lepsze rezultaty. Nie brakuje też osób, które preferują efekt rozpychania i wypełniania pochwy, tudzież odbytu. U nich bardziej sprawdzi się dildo.

Czym różni się dildo od wibratora

Do czego będziesz używać dilda?

Choć dildo to gadżet erotyczny, z którym trzeba się trochę napracować podczas użytkowania, to daje nam sporo możliwości. Na rynku można spotkać akcesoria do stymulacji punktu G, odbytu, pochwy, prostaty. Co ciekawe, dildo przytwierdzane do uprzęży stanowi idealne rozwiązanie dla lesbijek, które pragną doświadczyć penetracji.  Sprawdza się też w sytuacji, gdy mężczyzna heteroseksualny ma ochotę na seks analny w roli pasywnej. Wówczas jego partnerka może założyć uprzęż z dildem i rozpocząć penetrację odbytu swojego kochanka.  Taki gadżet świetnie sprawdza się także wówczas, gdy mężczyzna cierpi na problemy z erekcją, ale nie chce rezygnować z aktywnego życia seksualnego i pozbawiać swojej partnerki zmysłowej przyjemności.

Dilda do stymulacji punktu G

Wiele pań osiąga nieziemską rozkosz ze stymulacji punktu G. Aby jednak do niego dotrzeć i uruchomić magiczny guziczek, trzeba sięgnąć po wygięte dildo. Taki gadżet erotyczny pozwala trafić w punkt G. Dilda do stymulacji punktu G często mają charakterystyczną, kulistą końcówkę, która służy do drażnienia tej orgazmotwórczej strefy. Tego typu zabawki erotyczne świetnie sprawdzają się również do stymulacji prostaty. Wielu mężczyzn wstydzi się do tego przyznać w obawie przed podejrzeniami o ukryty homoseksualizm, ale ten gruczoł jest niezwykle wrażliwy na pieszczoty. Stymulacja prostaty potrafi dostarczyć panom niezapomnianych wrażeń. Dilda do stymulacji punktu G i punktu P oferuje internetowy sex shop Easytoys.pl.

Dildo do stymulacji punktu G

Jak wybrać dildo na miarę swoich potrzeb? Dilda realistyczne

Tego typu gadżety erotyczne przypominają typowe sztuczne penisy. Producenci starają się możliwie jak najrealistyczniej oddać ich charakter, stąd są dostępne w odcieniach ludzkiej skóry. Sztuczne penisy dostarczają podobnych wrażeń jak ich realistyczne odpowiedniki. Przyczyniają się do rozciągania i wypychania pochwy.

Dilda analne

Coraz więcej osób decyduje się na seks analny. Osoby, które raz doświadczą zmysłowej przyjemności płynącej z tej formy aktywności, nie chcą z niej rezygnować. Na szczęście, nawet gdy nie mamy stałego partnera, możemy stymulować tę część swojego ciała. Pomogą nam w tym dilda analne. Te charakteryzują się tym, że są nieco mniejsze od tych do użytku waginalnego, sprawiają wrażenie cieńszych i dłuższych. Dilda analne mają specyficzny, lekko piramidalny kształt, który stanowi praktyczne rozwiązanie, ponieważ ułatwia wkładanie gadżetu do odbytu.  Aby pieszczoty anusa były bezpieczne, należy wybierać akcesoria z podstawką, która zapobiegnie wchłonięciu przedmiotu przez końcową część układu pokarmowego. Dilda analne kupisz w sex shopie online Easytoys.pl.

Dildo analne

Dilda do uprzęży

Te cieszą się ostatnio coraz większą popularnością. Zarówno lesbijki, jak i pary heteroseksualne chętnie korzystają z ich dobrodziejstw. Często zdarza się, iż mężczyzna marzy o penetracji odbytu przez swoją partnerkę. Ta może tego dokonać, sięgając po dilda do uprzęży. To także doskonałe rozwiązanie dla tych par, w których mężczyzna ma problemy z erekcją lub z przyczyn zdrowotnych musiał się poddać operacji usunięcia prącia. Uprząż, z której korzystamy, powinna ciasno przylegać do naszego ciała. Natomiast dildo musi pasować rozmiarem do średnicy pierścienia. Na szczęście pierścień można często zmienić na mniejszy lub większy.

Dilda dla par

Internetowy sex shop Easytoys.pl oferuje też dilda dla par. Te charakteryzują się tym, iż są znacznie dłuższe od tradycyjnych sztucznych penisów. Ponadto posiadają dwie aktywne końcówki, z której każda może być wykorzystywana przez jednego z partnerów.  Dilda dla par charakteryzują się wysoką elastycznością, dzięki czemu umożliwiają kochankom zmianę pozycji w trakcie akcji.

*Treści zawarte na serwisie Stawy.pl mają wyłącznie charakter informacyjny. Żadna z nich nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa czy konsultacji leku z farmaceutą. Misją portalu jest działanie informacyjno-edukacyjne. Zanim skorzystasz z porad zawartych w naszym serwisie, zwłaszcza tych o charakterze medycznym, skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą z danej branży. Administrator portalu Stawy.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie w praktyce treści opublikowanych na stronie.
PODZIEL SIĘ: