Bezoperacyjny lifting powiek – co trzeba wiedzieć o zabiegu?

<a href="https://pl.freepik.com/darmowe-zdjecie/wyrazenia-ludzkiej-twarzy-piekna-mloda-kobieta-o-jasnych-blond-wlosach-i-jasnoniebieskim-swetrze-z-dlugimi-rekawami-dotykajacymi-palca_9117131.htm#page=3&query=marszczy%20brwi&position=9&from_view=keyword&track=ais">Obraz autorstwa cookie_studio</a> na Freepik
Obraz autorstwa cookie_studio na Freepik

Opadające powieki nie wyglądają atrakcyjnie. Dodają lat, sprawiają, że twarz wydaje się starsza. Jak mogą poradzić sobie z tym kobiety, które nie chcą poddać się zabiegom? 

Bezoperacyjny lifting powiek – co to jest? 

Podnoszenie powiek, jeszcze do niedawna, było zabiegiem chirurgicznym, przez co wiele kobiet nie chciało z niego korzystać. Na szczęście medycyna estetyczna rozwija się bardzo szybko, dzięki czemu obecnie zabieg podnoszenia powiek można wykonać przy pomocy lasera.

Bezoperacyjny lifting powiek https://www.proageesthetic.pl/pl/ polega na odparowaniu znajdujących się na powierzchni warstw naskórka. Głębsze warstwy skóry zostają podgrzane, dzięki czemu włókna kolagenowe ulegają przebudowie, jednocześnie tworząc nowe. Ważnym elementem zabiegu jest również złuszczenie naskórka.

Zabieg liftingu powiek polega na wykonaniu wielu drobnych punktów na powiece za pomocą urządzenia, które wygląda jak wygięta igła, przy pomocy której nastaje jonizacji gazów i powstaje wiązka plazmy. Warto pamiętać, że powieki nie krwawią, a tkanki nie zostają uszkodzone – na skórze pozostają niewielkie skorupki, które odpadają po 3-7 dniach.

Bezoperacyjny lifting powiek jest zabiegiem krótkim i trwa około 20 minut, dając natychmiastowe efekty.

Dla kogo przeznaczony jest bezoperacyjny lifting powiek?

Lifting powiek bez skalpela to zabieg, który podniesie zarówno dolną, jak i górną powiekę. Warto pamiętać, że opuszczone powieki nie tylko postarzają twarz, ale również sprawiają, że wygląda na smutną. Dzięki zabiegowi twarz będzie wyglądała młodziej i o wiele pogodniej. Powinny korzystać z niego nie tylko osoby, które borykają się z problemem opadających powiek – ów zabieg, wykonany przy pomocy lasera, jest bardzo uniwersalnym rodzajem zabiegu, który pomoże wygładzić zmarszczki zarówno powiek górnych, jak i dolnych.

Warto pamiętać, że w czasie zabiegu można wygładzić również skórę znajdująca się wokół oczu, co sprawi, że twarz będzie wyglądała młodziej i zdrowiej, nie wspominając już o zwiększeniu jej napięcia, dającego efekt redukcji również głębszych zmarszczek.

Bezoperacyjny lifting powiek jest zabiegiem całkowicie nieinwazyjny, dzięki czemu nie wymaga hospitalizacji, a efekty można zobaczyć od razu. Jest on dużo bezpieczniejszy niż klasyczne zabiegi przy użyciu skalpela.

*Treści zawarte na serwisie Stawy.pl mają wyłącznie charakter informacyjny. Żadna z nich nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa czy konsultacji leku z farmaceutą. Misją portalu jest działanie informacyjno-edukacyjne. Zanim skorzystasz z porad zawartych w naszym serwisie, zwłaszcza tych o charakterze medycznym, skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą z danej branży. Administrator portalu Stawy.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie w praktyce treści opublikowanych na stronie.
PODZIEL SIĘ: