Klinika ortopedii w Gdańsku


Avatar of user Piron Guillaume
Piron Guillaume
@gpiron  Piron Guillaume z Unsplash
Avatar of user Piron Guillaume Piron Guillaume @gpiron Piron Guillaume z Unsplash

Początkiem listopada ubiegłego roku w Gdańsku otwarto nową filię warszawskiej kliniki ortopedii i medycyny sportowej – Carolina Medical Center. Należy ona do nielicznych klinik na świecie wyróżnionych za wyniki przez Międzynarodową Federację Piłki Nożnej tytułem FIFA Medical Centre of Excellence. Uważana jest też za jedną z najnowocześniejszych klinik w Europie, a jej specjaliści opiekują się polskimi olimpijczykami.

O klinice Carolina Medical Center

Warszawska klinika Carolina Medical Center działa od 22 lat. W tym czasie wykonała ponad 22 000 operacji i około 460 000 konsultacji medycznych. Stanowi pierwszą szpital w Polsce, gdzie zaczęto przeprowadzać m.in. takie operacje, jak przeszczep łąkotki czy operację wydłużenia kończyn. Klinika zasłużyła się również opracowaniem unikalnej metody rekonstrukcji więzadła krzyżowego u dzieci rosnących. Zdobyta przez lata wiedza i doświadczenie umożliwiła wykształcenie wielu zdolnych chirurgów młodego pokolenia, otwartych na najnowsze metody leczenia. Od 2013 roku Carolina Medical Center należy do Grupy LUX MED.

Carolina Medical Center w Gdańsku

Powstanie w Trójmieście fili placówki medycznej o europejskiej renomie, wykorzystującej wieloletnie doświadczenie i specjalistów wykształconych przez warszawską klinikę ortopedii i medycyny sportowej Carolina Medical Center zapewnia dostęp do najnowszych metod leczenia szerokiej grupie pacjentów.

Carolina Medical Center w Gdańsku jest otwarta na pacjentów z terenu Polski północnej oraz liczne rzesze turystów z Polski i za granicy tłumnie odwiedzających Trójmiasto, turystycznie tereny wybrzeża Bałtyku i województwa pomorskiego. W cieszącej się znakomitą reputacją klinice Carolina Medical Center codziennie zespól najwyższej klasy specjalistów, pomaga powrócić do zdrowia, codziennej aktywności i uprawiania sportu, dziesiątkom pacjentów. Placówka przyjmuje pacjentów dorosłych i dzieci

Gdańska filia kliniki ortopedii i medycyny sportowej Carolina Medical Center jest położona blisko centrum miasta. Mieści się na drugim piętrze szpitala Swissmed. Obecnie składa się z gabinetów lekarskich z zapleczami oraz części rehabilitacyjnej. W bloku zabiegowym szpitala Swissmed będą natomiast odbywać się operacje. Placówka ma miejsca dla 60 pacjentów lokowanych w salach dwuosobowych. Nowa jednostka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt medyczny na światowym poziomie.

Zakres usług oferowanych w gdańskiej klinice Carolina Medical Center

Klinika ortopedii i chirurgii kręgosłupa kompleksowo zajmuje się pacjentem począwszy od konsultacji, przez nowatorskie procedury operacyjne aż po pełną rehabilitację. Jako kontynuatorka najlepszych tradycji warszawskiej kliniki, Carolina Medical Center w Gdańsku, z pewnością umożliwi powrót do pełnego zdrowia wielu sportowcom po kontuzjach oraz pomoże wielu pacjentom skarżącym się na różnego rodzaju dolegliwości.

*Treści zawarte na serwisie Stawy.pl mają wyłącznie charakter informacyjny. Żadna z nich nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa czy konsultacji leku z farmaceutą. Misją portalu jest działanie informacyjno-edukacyjne. Zanim skorzystasz z porad zawartych w naszym serwisie, zwłaszcza tych o charakterze medycznym, skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą z danej branży. Administrator portalu Stawy.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie w praktyce treści opublikowanych na stronie.
PODZIEL SIĘ: