Tabletki na gardło przyjazne dla dzieci

tabletki na ból gardła dla dzieci

Zima w pełni, za oknem mróz i śnieg, co zdecydowanie sprzyja zachorowaniom. Szczególnie u dzieci każde przeziębienie jest bardzo ryzykowne, warto zatem dbać o to, aby nie przerodziło się w inną chorobę, taką jak zapalenie gardła czy krtani.

W tym celu warto stosować sprawdzone, w pełni skuteczne tabletki do ssania na gardło dla dzieci. Fiorda to znany i ceniony na rynku producent, który oferuje najlepsze, szybko działające specyfiki. Jeżeli zastanawiają się Państwo, co na chrypkę u dziecka lub jaki lek zastosować podczas uporczywego bólu gardła malucha, zachęcamy do poznania przygotowanej przez nas oferty.

Tabletki Fiorda dla dzieci o smaku malinowym wyróżniają się przede wszystkim w pełni naturalnym składem, który obejmuje między innymi laktoferynę, lipę oraz porost islandzki. Składniki te w zupełności łagodzą podrażnioną błonę śluzową krtani oraz gardła, a także kojąco działają na struny głosowe. Na uwagę zasługuje również przyjemny smak malinowy. Tabletki nie zawierają cukru, dlatego są chętnie wybierane przez rodziców. Produkt może być stosowany już od czwartego roku życia, z powodzeniem z suplementu diety mogą korzystać także osoby dorosłe.

Zachęcamy także do poznania innych specyfików tego producenta. Wśród zróżnicowanych propozycji znaleźć można tabletki dla dorosłych o smaku czarnej porzeczki, mięty oraz cytryny. Ponadto oferujemy również tabletki Fiorda Vocal http://fiorda.pl/, które dbają o doskonałą kondycję strun głosowych, a także krtani. Tabletki dostępne są w przystępnych cenach.

Tekst sponsorowany

Zapraszamy do współpracy!

Biuro
ul. Żniwna 3, 45-763 Opole Tel: 789 419 820
© Copyright Stawy 2021